نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود رایگان فیلم سال دوم دانشکده من

دانلود فیلم سال دوم دانشکده من با لینک مستقیم و کیفیت بالا
دانلود فیلم ایرانی سال دوم دانشکده من
ژانر : سینمایی
ساخت : ایران
موضوع : اجتماعی
کارگردان : رسول صدرعاملی
زبان : فارسی
سال تولید : ۱۳۹۷
تاریخ اکران : ۱۰ مهر ۱۳۹۸
تاریخ پخش در شبکه نمایش خانگی : ۴ الی ۶ ماه پس از اکران
دانلود در ادامه مطلب …
ادامه مطلب
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی سال دوم دانشکدهٔ من

اسم فیلم: Sophomore Year of My School (سال دوم دانشکدهٔ من)
کارگردان: رسول صدرعاملی
تهیه‌کننده: مسعود ردایی
نویسنده: پرویز شهبازی
موسیقی: کریستف رضاعی
فیلم‌بردار: هومن بهمنش
تدوین: مصطفی خرقه‌پوش
توزیع‌کننده: حوزه هنری
تاریخ‌های انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸
کشور:ایران
زبان: فارسی
فروش گیشه: ۹۲۳٬۴۶۵٬۰۰۰ تومان
پخش: کد ابزاز

پی
Shirazart.blog.ir 
۳ - از فیلمسازان مطرح نقاشی متحرک ایران که جوایز جهانی نیز به دست آورده است .
       ۱- رسول ملاقلی پور                  ۲- سینا صادقیان                                            ۳- ابراهیم مختاری                  ۴- پرویز کلانتری 
******* جواب : گزینه ی ۴
۴- از مراکز آموزش فیلمسازی در ایران :
     ۱- دانشکده ی صدا و سیما - کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان - مرکز فیلمسازی اسلامی - مجتمع دانشگاهی هنر 
     ۲- مرکز باغ فردوس - سینمای تجربی - کارگاه آزاد ان
سورنا فیلم
دانلود قسمت 20 سریال دل
دانلود قسمت 13 سریال خواب زده
دانلود قسمت 8 سریال هم گناه
دانلود فیلم روسی
دانلود فیلم آکو
دانلود فیلم چاقی
دانلود فیلم سرکوب
دانلود فیلم سال دوم دانشکده من
دانلود سریال Vikings
دانلود سریال وایکینگ ها
دانلود پاورپوینت دانشکده علوم انسانی
فرمت فایل: پاورپوینت pptx
تعداد اسلایدها: 168 اسلاید
حجم فایل: 2.2 مگابایت
اهداف کلی درس
هدف کلی از درس تاریخ ادبیات 2 آشنایی دانشجو با کلیاتی درباره اوضاع اجتماعی و ادبی دوره غزنویان،سلجوقیان،اتابکان، خوارزمشاهیان و خاندان مغول و ......و گویندگان این ادوار است.
لینک دانلود فایل
دانلود پاورپوینت دانشکده علوم انسانی
باز این هفته هم دانشکده انسانی بی‌برنامگی از سر و روش می‌ریخت این سری هم چون هفته سوم بود و صبحم این آقای فلانی رو دیدم ازش پرسیدم کلاسمون همون کلاس توی پرتاله دیگه گفت بله و بعد بازم نبود و بعد خودش در نهایت وقاحت میگفت برو به اون استاده که اومده بگو کلاس شماست و بره و نمیخواست خودش بره بگه قاطی کردم و انقدر سرش داد زدم که دیگه این بار چندتا از اساتید و دوستام اومدن آرومم کنن ...
بعد که رسیدم دانشکده خودمون یه لحظه حس کردم انصافا چقدر دانشکده
اول. رفاقت عمیقی با دندون‌پزشکیا دارم. بیشتر از هم‌دانشکده‌ای‌ها. امین و سعید هم خب نزدیک‌ترینا هستن. و متفکران و مفید‌های دندون. همیشه غبطه‌ی دانشکده ما رو میخورن. سعید به خاطر خیل متفلسفین و استارتاپی‌های دانشکده‌مون. امین به خلطر استادای ۱۰ مقاله‌ای و اچ‌ایندکس ۹ای. به خاطر سلطه بی‌چون‌وچرای ما، به پژوهش دانشگاه. و باید بگم که منم افتخار میکنم به این موضوع. بی‌راه نیست اگه بگم دانشکده ما، با توجه به حجمش، فعال‌ترین دانشکده دانش
جلسه شورای اساتید
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای اساتید با حضور دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، اعضاء هیأت علمی و اساتید مدعوّ، روز شنبه، سیزدهم مهرماه، در محل سالن جلسات دانشکده، برگزار گردید.
در این جلسه مباحث مربوط به حوزه آموزشی و پژوهش مطرح و هریک از اساتید، نظرات خود را بیان نمودند.
(مشاهده تصاویر این جلسه)
باا سلام و خسته نباشید
طبق این اعلامیه افرادی که تمایل دارند برای دانشکده دانشگاه شریف طراحی لوگو انجام دهند می توانند به لینک زیر مراجعه کنند
https://ssc.ce.sharif.edu/blog/%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%A9%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1/
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه
در شبکه استانی سهند
معرفی دانشکده علوم قرآنی مراغه، همراه با توضیحات دکتر حمید محمدی راد (ریاست دانشکده) در خصوص نحوه جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید (بر اساس سوابق تحصیلی) 17 تیر ماه در بخش خبری ساعت 19 شبکه استانی سهند- آذربایجان شرقی پخش شد.
(ثبت نام براساس سوابق تحصیلی)
یه ماه میشد که دیگر بهش فکر نمیکردم و تصورم این بود که حالم بهتر شده و میتوانم به زندگی ام سر و سامانی بدهم. همه چی خوب بود تا اینکه پایم را گذاشتم در آن دانشکده لعنتی قشنگ حس کردم کل دانشکده روی من خراب شده است و دوباره همه حس ها به سراغم برگشت و این برایم خیلی سخت بود که من و تو دیگر در دانشکده باهم نیستیم. تو با من چه کردی که این همه دارم اذیت می شوم... به پیش روانشناسم میروم و همه این ها را برایش تعریف میکنم او می گوید طبیعی است باید بگذاری زمان
 جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.جلسه هماهنگی شورای دانشکده علوم قرآنی مراغه، با حضور دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، معاونین، مدیر گروه و کارشناسان بخش های مختلف، در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی امور مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی جذب دانشجو (بر اساس سوابق تحصیلی) در شهرستانهای استان آذربایجان شرقی و استانهای همجوار: زنجان، اردبیل و آذربایجان غ
⭕️آسیب شناسی دانشگاه‌ها

علی سرزعیم _ تحلیلگر اقتصاد

⭕️‌ اگر دیدید در دانشکده‌ها، سمینارهای تخصصی هر چند ماه یک بار برگزار می‌شود ولی انجمن‌های اسلامی هر یکی دو هفته از یک شخصیت دعوت می‌کنند تا در مورد یک موضوع صحبت کنند باید دانست یک جای کار می‌لنگد. وقتی عرصه نقد و نقادی در امور تخصصی در دانشکده‌ها تعطیل است ولی بازار روشنفکری داغ، می‌توان حدس زد که دانشگاه نقش درست خود را ایفا نمی‌کند.
ادامه مطلب
بعد از کلی حرف زدن با مریم وقتی سمانه خوابش برده بود ، درباره ی همه چیز ، اول از رسانه شروع شد ، عاملیت و این داستانا، بعد انقلاب اسلامی و بعدش امام ها و احادیث...آخرش مریم گفت اینکه از این بحث میپریم به اون بحث یعنی اینکه هیچی نمیدونیم...:)
بعد سر کلاس روان شناسی خوابیدم:]]]
بعد کلاس تصمیم گرفتیم بریم بوفه چای بزنیم،  وای که چه بارونی :)
وای که چقد بهار قشنگه ... فک کنم بعد از ۱۸ سال فصل مورد علاقه مو پیدا کردم^^
چایی رو آوردیم تو حیاط و فروغ همینطور ا
دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه
با مدیرکل اوقاف آذربایجان شرقی
دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز چهارشنبه 23 مرداد با حجه الاسلام والمسلمین دکتر حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی، دیدار کرد.
در این دیدار دکتر محمدی راد ضمن تبریک انتصاب دکتر حسینی به مدیریت اداره کل اوقاف استان و تقدیر از همکاری های مدیرکل قبلی جناب آقای مصائبی با دانشکده علوم قرآنی، گزارشی از برنامه ها و فعالیت های آموزشی، پ
 مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید
با حضور استاد کریمی مراغه ای
مراسم گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید، همزمان با دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم، دکتر محمدی راد ریاست دانشکده، ضمن عرض خیر مقدم به حضار و میهمانان، بویژه شاعر پر آوازه ایران اسلامی؛ استاد کریمی مراغه ای، آغاز سال تحصیلی جدید را به اساتید، همکاران و دانشجوی
تصویر بالای یاد آور خیلی چیزهاس ... یاد آور اولین روز دانشگاه روز معارفه دانشجوی چیزی که به نظرم چرت ترین روز دانشگاه برای یه بچه دانشگاهی محسوب میشه از این که بچه های ترم بالایی بهت بگن ورود چُس ترم های عزیز به دکه رو خوش آمد میگیم...
لقب های دانشکده فنی حرفه ای  اینا بودن مام میگفتیم میگفتم نَر کرده ، دِکه قم ، دانشگاه سیبلو ها . این دانشکده بیشتر شبیه مدرسه بود تا دانشکده که الان کردنش دانشگاه... 
این دانشکده یاد آور روز های بود که الکی الکی شر
دیدار مدیر بسیج دانشجویی شهرستان
با دکتر محمدی راد
آقای محمدرضا خاکی، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان مراغه، صبح امروز، ضمن حضور در دفتر حجت الاسلام والمسلمین دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، با وی دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان ضمن تقدیر از حمایتهای ریاست دانشکده از مجموعه بسیج دانشویی دانشکده علوم قرآنی، در خصوص برنامه های مربوطه، بحث و تبادل نظر نمودند.
الان یه چیزی به ذهنم رسید گفتم بیام اینجا بنویسم اونم این که ما تو دانشگاه سر کلاسای کارگاهی اهنگای سنتی و قدیمی و فاخر و اینا گوش میدادیم مثل چارتار و بیکلام های خوب و علی زند وکیلی و ... اما الان کارمون به اهنگ های بندری و پاپ های بیخود کشیده شده حتی من به گوش خودم شنیدم که ترم پایینیامون رپ های بی مفهوم و خز گوش میکنن :ا
+: به کجا چنین شتابان ؟ بعد میگن بچه های دبستانی و دبیرستانی چرا ساسی مانکن گوش میدن :ا داداااششش ؟ دانشکده هنرش اینه ، معلوم
استقبال از بهار
در دانشکده علوم قرآنی مراغه
همزمان با فرارسیدن بهار و شمیم نو شدن طبیعت، داشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه با تزئین و سفره آرایی به استقبال نوروز رفتند.
نوروز علاوه بر آنکه نویدبخش بهار طبیعت است؛ پیام‌آور بهار هنر و هنرمندان نیز هست، بهاری که با شور و نشاط مردم و هنرمندانی که آثارشان زینت‌بخش دیدگان می‌شود.
 آخرین جلسه شورای اداری 
سال 1397 برگزار گردید
آخرین جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی مراغه در سال 1397 ، روز چهارشنبه بیست و دوم اسفند ماه در سالن جلسات این دانشکده برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه، دکتر محمّدی راد رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه ضمن بیان حدیث شریف: (الْغَضَبُ عَلى مَنْ لا تَمْلِکُ عَجْزٌ، وَعَلى مَنْ تَمْلِکُ لُؤْمٌ) از امام هادی(ع) در باب غضب و کظم غیظ، نکاتی اخلاقی دراین خصوص بیان نمود. 
ادامه مطلب
 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
مشروح مطالب مطروحه در این کارگاه آموزشی:
ادامه مطلب
 درخشش دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مسابقات حفظ غیر حضوری قرآن کریم
منتخبین مسابقه حفظ غیر حضوری قرآن کریم در دانشکده­ های علوم قرآنی، توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام شد.
این مسابقه در دوبخش کتبی و شفاهی برگزار و از تعداد 454 نفر متقاضی شرکت در  مسابقه، تعداد 187 نفر در آزمون کتبی حد نصاب لازم را کسب و جهت شرکت در آزمون شفاهی به دانشکده های علوم قرآنی معرفی شدند. پس از برگزاری دو آزمون مذکور تعداد 101 نفر به عنوان منتخب این مسابقه برگزیده شدند.
گرامیداشت 12 بهمن
دوازدهم بهمن، آغاز دهه فجر و سالروز بازگشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی به میهن، با حضور اساتید و کارمندان در دانشکده علوم قرآنی مراغه، گرامی داشته شد. در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر محمدی راد رئیس دانشکده، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و امام راحل(قدس سره)، با استناد به آیه شریفه " و لقد ارسلنا موسی بآیاتنا ان اخرج قومک من الظلمات الی
حدود ۱۴ ماه پیش در اوج درگیری هایم با سید مسعود حسینی رئیس دانشکده‌مان سر خواسته های غیر قانونی اش از انجمن علمی (که من دبیر آن بودم) علاوه بر یکی دو پست ناشی از انزجار در وبلاگم، در بیوی تلگرام هم نوشتم « نمی داند طول مدت دانشجویی من قطعا از ریاست او بیشتر خواهد بود... ». با اینکه طبق تجربه این را نوشته بودم ولی هیچ قرینه ای مبنی بر تحقق این گزاره نبود. آن روز من دانشجو بودم و او رئیس دانشکده. امروز اول اردی‌بهشت ماه ۹۸، نیمه شعبان ۱۴۴۰، من هنوز
اولش صدای آروم فرزانه بود که اومد تو کلاس و گفت آرش و پونه هم تو اون هواپیما بودن.
بعد لیست ایسنا بود که به امید "پیدا نکردنِ" این دو تا اسم و اسم‌های آشنای دیگه گشتم و همین که می‌خواستم به فرزانه بگم خبری ازشون نیست و خیالش راحت باشه، تو صفحه‌ی آخر، اسم‌هاشون به چشمم خورد.
بعد اسم اونا، همراه ۱۲ تا اسم دیگه بود که کانال دانشگاه اعلام کرد.
بعد دیدن استوری بچه‌های دانشکده بود و همون اسامی که هی تو استوری‌ها تکرار می‌شد.
بعد زمزمه‌های آدم‌ها
یادواره شهدای کارمند مراغه
( طلایه‌داران خدمت )
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یادواره شهدای کارمند بانام طلایه‌داران خدمت با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین، فرمانده هان نظامی شهرستان و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه، 6 شهریور 1398 در تالار عبدالقادر مراغه برگزار شد. حجت‌الاسلام عبدالرحیم سرایی نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:
ادامه
این پسرهایی که توی فصول گرما با یک لا تیشرت نیم وجبی و شلوار تنگ می آیند دانشکده، خیلی روی اعصابند. نمی‌دانم چه طور رویشان می‌شود جلوی دختر ها این طور راه بروند. من که با این چشم ها زیاد نمیبینم؛ ولی تا همان حد که بعضا نگاهم می افتد، حالم به هم می‌خورد. نمی‌دانم چرا دانشکده را با مجلس مردانه اشتباه گرفته اند! لابد ما هم که می‌خواهیم تردد کنیم، باید یک یاالله بگوییم تا خودشان را جمع کنند! شایسته است کم کم حراست فوکوسش را روی پسرها ببرد! بحث ای
 نشست صمیمی و جلسه
پرسش و پاسخ با دانشجویان
نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی، با حضور دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، روز یکشنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در این نشست که معاونین توسعه مدیریت و منابع و آموزش و پژوهش دانشکده، همچنین مدیر گروه آموزشی نیز حضور داشتند، به سوالات دانشجویان در زمینه های مختلف علمی، آموزشی، فرهنگی و رفاهی، پاسخ داده شد.
(تصاویر این خ
 برگزاری ضیافت افطار
ویژه خانواده کارکنان و اساتید
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، ضیافت افطاری با حضور خانواده کارکنان و اساتید هیات علمی، برگزار گردید.
دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه پس از صرف افطاری و برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک حلول ماه مبارک رمضان و تمسک به آیه شریفه: (یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا کُتِبَ عَلَیْکُمُ الصِّیامُ کَما کُتِبَ عَلَی الَّذینَ مِنْ قَبْلِکُمْ لَعَلَّکُمْ تَتَّقُ
  کارگاه آموزشی 
روشهای حفظ بهداشت روانی
با عنایت به اهمیت سلامت روحی جوانان و افزایش سطح آگاهی دانشجویان در خصوص بهداشت روانی، کارگاه آموزشی روشهای حفظ بهداشت روانی، روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه، توسط مشاور دانشکده: استاد توکلی، در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
ادامه مطلب
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
درخشش دانشکده مراغه 
در بیست و چهارمین المپیاد علمی کشور
دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کسب حدود 25 درصد از رتبه های رشته الهیات و معارف بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور افتخاری دیگر را برای این دانشگاه کسب کردند.
میلاد شریفی، دانشجوی مقطع کارشناسی از دانشکده علوم قرآنی مراغه در این دوره از المپیاد، موفق به کسب رتبه پنجم گردید.
ادامه مطلب
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می
در این پست از سایت غنی فایل تحقیق و پایان نامه  بررسی آسیبهای ورزشی وعلل اصلی این آسیبها در دانشجویان دانشکده فنی امام خمینی (ره) ودانشگاه آزاد(سما) سبزوار در درس تربیت بدنی را برای شما قرارداده ایم.
تحقیق بررسی آسیبهای ورزشی وعلل اصلی این آسیبها در دانشجویان دانشکده فنی امام خمینی (ره) ودانشگاه آزاد(سما) سبزوار در درس تربیت بدنی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد. در ادامه توضیحات تکمیلی را مشاهده می کنید.
شماره پست: ۲
جلسه شورای فرهنگی
دانشکده علوم قرآنی مراغه
جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر محمدی راد و اعضاء شورا، روز چهارشنبه29 آبان ماه در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید.
در این جلسه پیرامون برنامه های فرهنگی، بحث و تبادل نظر گردید. حضور به موقع دانشجویان در نمازهای جماعت دانشکده، حضور امام جماعت در خوابگاههای دانشجویی، برنامه های هفته بسیج، برگزاری نشست سیاسی بصیرتی و برگزاری کرسی آزاد اندیشی از اهم مباحث این جلسه بود.
زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای  مراغه
در آستانه بیست و دوم اسفندماه (روز بزرگداشت شهدا) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان با همراهی مسئولین دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه دیدار کردند، در این برنامه دانشجویان از قسمت های مختلف گنجینه، مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای گرانقدر این شهر می باشد بازدید نموده و با این مکان مقدس آشنا شدند.
ادامه مطلب
 مسابقه «بیانیه گام دوم انقلاب»
در راستای تبیین و بازگو نمودن «بیانیه گام دوم انقلاب»، آزمون کتبی از متن بیانیه مقام معظم رهبریمدظله العالی، به صورت همزمان با دانشکده های علوم قرآنی ساسر کشور، ساعت 10 صبح روز دوشنبه؛ سی ام اردیبهشت‌ماه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
(تصاویر این خبر در سایت ایحاء)
یادم میاد پارسال همین روزا بود داشتم میرفتم تهران تابلو دانشکده م رو توی مسیر دیدم ارزوکردم  میشه سال دیگه من دانشجو همین رشته همین شهر باشم
گذشت تا امسال
دقیقا همون روز  داشتم میرفتم اصفهان تابلو دانشکده مون رو توی مسیر دیدم حالا من دانشجو همون رشته همون شهر بودم راستش رو بخوای به اسونی نرسیدم ولی بالاخره رسیدم 
الان هم نمی دونم چی قرار سر و من ارزوهام وایندم بیاد ولی فقط میخوام صبورباشم ومنتظر .خدارو چه دیدی شاید شد...
 کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد
و تبیین مضرات ناشی از مصرف مواد افیون
با توجه به ضرورت بالا بردن سطح آگاهی دانشجویان در مورد پیشگیری از اعتیاد و تبیین تبعات و مضرات ناشی از مصرف مواد افیونی، کارگاه آموزشی با حضور جناب سرهنگ شاهوردی، رئیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مراغه، در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.وی با بیان این که علل گرایش به اعتیاد را می توان در سه قلمرو فردی، خانوادگی و اجتماعی مطرح کرد، گفت: مشکلات روانی، کنجکاوی، ضعف ار
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنایت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
 برگزاری پنج جلسه
دفاعیّه پایان نامه
طبق اعلام امور پژوهشی دانشکده، جلسات دفاع پایان نامه (5جلسه) مقطع کارشناسی ارشد، رشته علوم قرآن مجید، از روز شنبه، ششم مهرماه تا روز چهارشنبه دهم مهرماه در سالن جلسات دانشکده علـوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
 موضوع پایان نامه ها و زمانبندی جلسات:
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
راهپیمایی باشکوه مردم مراغه
در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی مراغه نیز همصدا با مردم همیشه در صحنه شهرستان، همزمان با سراسر کشور، پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شرکت در راهپیمایی، وحدت و همدلی خود را با سپاه به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب
  دانلود مطالعات دانشکده هنر  
  117 صفحه  
  دانلود بلافاصله بعد از خرید  

فهرست 

چکیده 1
مقدمه. 2
فصل اول: کلیات.. 3
بیان مسئله تحقیق: 4
برنامه فیزیکی.. 4
2 .    هدف تحقیق: 4
3 .    اهمیت موضوع: 5
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
جشن میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها
مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه (ع) همزمان با جشن چهل ویکم سال پیروزی انقلاب اسلامی، روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه با حضور ریاست دانشکده، اساتید، دانشجویان و کارمندان، برگزار شد.در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدمهدی شمسی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به تشریح بیانات
زیارت و غبارروبی مزار شهدا
و دیدار از گنجینه شهدای شهرستان مراغه
به مناسبت هفته بسیج، در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گرانقدر، دانشجویان دانشکده از گنجینه آثار شهدای شهرستان مراغه، که مشتمل بر وصایا، دست نوشته ها، تصاویر و آثار مختلف شهدای عزیز دیدار کردند.
زیارت مزار مطهر شهدا و یادمان شهدای گمنام مراغه، از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود. (تصاویر این مراسم)
  دانلود مطالعات دانشکده هنر  
  117 صفحه  
  دانلود بلافاصله بعد از خرید  

فهرست 

چکیده 1
مقدمه. 2
فصل اول: کلیات.. 3
بیان مسئله تحقیق: 4
برنامه فیزیکی.. 4
2 .    هدف تحقیق: 4
3 .    اهمیت موضوع: 5
توضیحات بیشتر و لینک دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سلام
هفته پیش استادم ایمیل زد که داداش در چه وضعی؟ اگر نمیرسی به من بگو که کارای دیفرت رو انجام بدم. منم که دیدم نه مثل اینکه واقعاً خبری نیست، ایمیل زدم که وضعیت ویزام مشخص نشده و دیگه نمیرسم. ایشون هم نامه به دانشکده زدند که ما خواهان دیفر هستیم، بعد به منم ایمیل زد که تو هم ایمیل درخواست بده. منم ایمیل زدم به دانشکده که به خاطر نرسیدن ویزا تقاضای دیفر دارم. خلاصه دیروز دانشکده ایمیل تأیید رئیس دانشکده رو زد و منتظر نامه ادمیشن جدیدم. این نام
مراسم گرامیداشت 9 دی
با حضور پرشور مردم مراغه  
مراسم گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور دکتر محمدی راد و جمعی از کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه همصدا با امت همیشه در صحنه شهرستان در مسجد جامع مراغه برگزار گردید . 
حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایست
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه
در مراسم غبار روبی مزار شهدا
رییس دانشکده علوم قرآنی مراغه گفت: نقد غیرمنصفانه از دولت‌ها غیرقابل قبول بوده و زمینه ساز ایجاد شکاف، یاس و ناامیدی در جامعه است. 
حجت الاسلام حمید محمدی راد روز پنج‌شنبه در مراسم غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت دهه بصیرت اظهار داشت: نقد از دولت همراه با خشونت، وارد کردن خسارت و هزینه قابل قبول نیست و به فرموده رهبر انقلاب اسلامی بدگویی از سران قوا موجب ضربه و ضرر به کل
تمدید فراخوان ارسال مقالات
بیانیه گام دوم انقلاب 
مهلت ارسال مقالات با موضوع تبیین و بازگو نمودن بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تا ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.
دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشکده های علوم قرآنی می توانند مقالات خود با موضوعات تبیین مبانی قرآنی بیانیه، فرهنگ سازی و گفتمان سازی آموزه های بیانیه برای تحقق تمدن اسلامی و وظایف دانشجوی قرآنی در تحقق منویات رهبری را تا پایا
 مسابقه بزرگ
گام دوّم انقلاب اسلامی
معاونت فرهنگی دانشگاه علوم و معارق قرآن کریم برگزار می کند: مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب.
در راستای تبیین بیانیه رهبر فرزانه انقلاب در خصوص دستاوردهای چهار دهه از انقلاب اسلامی، برای «ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه» مسابقه بزرگ گام دوّم انقلاب در رشته های: مقاله، فیلم کوتاه، تولید آثار هنری، تولید محتوای مجازی و ... برگزار می گردد.
ادامه مطلب
مراسم 16 آذر (روز دانشجو) 
و جشن فارغ التحصیلی 
به مناسبت شانزدهم آذرماه، روز دانشجو و فارغ التحصیل شدن دانشجویان ورودی سال ۹۵، مراسم باشکوهی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.این مراسم با سخنرانی دکتر محمد سبحانی عضو هیأت علمی و مدیر گروه دانشکده و حضور پرشور اساتید، کارکنان، دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، روز یکشنبه هفدهم آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده برگزار شد.پخش کلیپ، اجرای نمایش، قرائت شعر و دلنوشته و اهدای هدایا و ج
سلام دوستان
اول عذر می خوام بابت این نبودن
ولی باید بگم الانم دوباره می رم تا دوهفته ی دیگه یه امتحان مهم و سخت دارم اخه
اومدم یه سری بزنم بهتون که اونم واقعه ی امروز باعثش شد
عذر خواهی می کنم بابت نیمه رها کردن رمان که ۱۵ قسمتی ازش باقی مونده فکر کنم که برگشتم می گذارم
در ضمن بعدشم یه رمان دیگه رو می گذارم که ایده اش هست اما هنوز نوشتنش رو چندان کلید نزدم

اما واقعه:
 تو حیاط دانشکده قدم می زدم و درس می خوندم که دوستام اومدن و رسیدیم به هم کلی ا
پشت دانشکده یه مغازه لوازم تحریری و کپی و پرینت هست که هرکس تا الان یک بار گذرش به دانشکده افتاده باشه میشناسدش ، امروز رفتم که جزوه آز باکتری رو بگیرم نگار و دار و دسته اش که ورودی ۹۶ ان اونجا بودن داشتن جزوه ها رو بالا پایین میکردن جزوه باکتری رو گرفتم بعدش گفتم بهشون شما واسه تئوری باکتری چی میخونین ؟ که نگار با یه من من و حالت خاصی گفت ام چیزه بچه ها جزوه نوشتن گفتم آهاان خودتون نوشتین ؟ گفت آره گفتم باشه هیچی پس در حالی که خیلی عصبانی و نار
 پذیرش مقاله دکتر محمدی راد در هشتمین
همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران
مقاله دکتر حمید محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه، در هشتمین همایش علمی پژوهشی علوم تربیتی و روانشناسی، آسیب های اجتماعی و فرهنگی ایران پذیرفته شد. این مقاله با عنوان «روش شناسی تربیت علوی»، به این همایش ارائه شده است.
ادامه مطلب
دفاع از پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه با عنوان «حیات عقلانی و موانع آن از منظر قرآن کریم» با نگارش آقای محمد مهدی قاسمی، دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری حجت الاسلام و المسلمین دکتر سبحانی در دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. این پایان نامه در نهایت با نمره 5 /17 در دانشکده مراغه پذیرفته شد.
ادامه مطلب
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنایت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
 جلسه دفاع از پایان نامه
کارشناسی ارشد
جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد، متعلق به دانشجو خانم  فرزانه اسدی، با موضوع « فرهنگ مقاومت و استکبار ستیزی در قرآن » روز یک شنبه بیست و پنجم فروردین ماه در سالن کنفرانس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. 
این پایان نامه با راهنمایی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید محمدی راد و داوری دکتر احد داوری دفاع گردید.
حال عجیبی دارم شاید دلم می خواد با زمان تبانی کنم برای یه بار هم شده امشب مادر بزرگ رو ببینم دلم براش تنگ شده کاش آخرین بار صدام می کرد کاش من رو به یاد می آورد فقط همین نیست به خاطر دانشکده سرم خیلی شلوغ شده احساس می کنم از هدفم دور موندم کاش می شد بنویسم بدون ترس از قضاوت شدن 

یه دوست جان جانی بهم می گفت همه توی مسیر اهدافمون تنها هستیم راست می گفت به کی می تونم بگم کجام یا سرگیجه امونم رو بریده برای هیچ کس جالب نیست جز خودم که می دونم عشقم در
مبتلا شدن ۱۸۰ نفر و فوت ۲۰ تن بر اثر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در نیشابور
دبیر کمیته مراقبت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشکده علوم پزشکی نیشابور با ۱۸۰ شهروند مبتلا به کرونا پس از دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیشترین شمار بیماران کرونایی را در خراسان رضوی دارد.
دکتر علی اصغر انجیدنی در گفتگو با ایرنا افزود: ۲۰ بیمار مبتلا به کرونا نیز در حوزه دانشکده علوم پزشکی نیشابور فوت کرده اند
✅ کانال خرو آنلاین
@Kharv_Online
مشاهده مطلب در کانال
اردوی دانشجویان جدید الورود
آشنایی با اماکن فرهنگی و تاریخی مراغه
در راستای برنامه های استقبال ازدانشجویان جدیدالورود دانشکده علوم قرآنی مراغه، اردوی یک روزة آشنایی با اماکن تاریخی و طبیعی شهرستان مراغه برگزار گردید.
این اردو روز دوشنبه، بیست و ششم آبان ماه، با برنامه های متنوّع و بازدید از مکانهای مختلف تاریخی،فرهنگی و گردشگری شهرستان مراغه انجام شد.
( مشاهده تصاویر اردو )
میثاق نامه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
با مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب
باتوجه به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب از سوی رهبری معظم انقلاب، میثاق نامه دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب منتشر شد.
بسم الله الرحمن الرحیم«إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یَهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ وَیُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کَبِیرًا»؛  (اسراء/ 9)
ادامه مطلب
دانلود کتاب نخستین درس در جبر مجرد

دانلودفایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبدانلود کتاب نخستین درس در جبر مجرد نوشته هیگینز - ...riazisara.ir › post۶ مهر ۱۳۹۳ - این کتاب که متن اصلی آن چندین سال است در دانشکده های ریاضی دانشگاه لندن به دانشجویان دوره کارشناسی (دوره لیسانس) ریاضی تدریس می شود، ...نخستین درس در جبر مجرد، فرالی به همراه حل المسائل - ...irmath.com › book › 1051-a-first-course-in-abstract-algebra-fraleigh۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - معرفی کتاب نخستین درس در
سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر
شرح تاریخی عملیات آزاد سازی خرمشهر 
خرمشهر به دلیل اهمیت استراتژیک، همچنین به مناسبت آنکه از اصلی ترین مناطق مورد ادعای عراق بود، از نخستین روز شروع جنگ، هدف بمباران سنگین عراق قرار گرفت، نیروهای زمینی عراق به سوی آن پیشروی و به محاصره در آوردند. هنگ پیاده خرمشهر با کمک سپاه پاسداران و نیروهای مردمی، دلیرانه در برابر حملات ارتش عراق ایستادگی کرد.
ادامه مطلب
مردم و مسئولان شجاعانه و عاقلانه
در برابر دشمن بایستند
رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام ملی در برابر تهدیدها و توطئه های دشمنان گفت: مردم و مسئولان شجاعانه، امیدوارانه و عاقلانه در برابر دشمن بایستند.

حجت الاسلام دکتر حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: ایستادگی و مقاومت آحاد مردم و مسئولان زمینه ساز عقب نشینی و ایجاد تزلزل در بین دشمنان ملت و نظام اسلامی خواهد شد.
ادامه مطلب
هم دانشکده ای بودیم در مقطع کارشناسی.

چهارتا دوست که همگی قبل از قبولی در دانشگاه دو به دو با هم دوست بودیم و تقریبا بچه محل و بعد قبولی در یک دانشکده زمینه ساز دوستی های بیشتر و طولانی تر بین مان شد و بعد هم که همگی در سازمانهایی مشغول به کار شده بودیم، این نزدیکی و ارتباط بیشتر شده بود. دو نفرمان حسابداری خوانده بودیم و دو نفر دیگر مدیریت.

ادامه مطلب
برگذاری اردوی زیارتی دانشجویی
 امامزاده چکان مراغه
اردوی زیارتی حرم امامزاده ابراهیم (ع)، برای خواهران و برادران دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار گردید.
در این مراسم دانشجویان ضمن زیارت این مکان مقدس، به قرائت زیارت عاشورا، اقامه نماز جماعت و مرثیه خوانی توسط مداح اهل بیت (آقای سعید رسول زاده) پرداختند. 
(مشاهده نصاویر)
اول اکتبر
بابالنگ دراز عزیز،من عاشق دانشکده هستم و بیش از همه عاشق شما که مرا به دانشکده فرستادید،آن قدر خوشحالم که از شدت هیجان خوابم نمی برد.شما نمی دانید این جا با پرورشگاه"ژان گریر" چقدر فرق دارد،من در خواب هم نمی دیدم چنین جایی وجود داشته باشد،دلم برای دخترانی که نمی شوانند به این دانشکده بیایند میسوزد یقین دارم دانشکده ای که در موقع جوانی رفته اید به این خوبی نبوده است.
من با سه نفر از دانشجویان در یک عمارت برج مانندی هستیم.یکی از آن ها
بارش شدید برف
شهرستان مراغه را سفید پوش کرد
امتحانات پایان ترم دانشکده علوم قرآنی مراغه با وجود برودت هوا و بارش کم سابقه برف، با حضور گرم دانشجویان برگزار میگردد. بارش برف که از چند روز گذشته نقاط مختلف استان را در برگرفته است و لغزندگی و برودت دما موجب کندی رفت و آمد و تعطیلی برخی مدارس و فرودگاه مراغه شده است و امتحانات پایان ترم دانشگاههای شهرستان با تاخیر انجام میگیرد. 
(تصاویر این گزارش)
برنامه سالانه مدیران ابتدایی
برای پر کردن فرم های برنامه سالانه مدیران ابتدایی میتوانید در سایت دانشکده ها بروید و فایلهای خام مربوطه رو دانلود نمایید
برای دانلود برنامه سالانه مدیران ابتدایی روی لینک پایین کلیک کنید تا بهفایل مورد نظر منتقل شوید.

https://daneshkadeha.com/product/elementary-school-management-plan/
حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان
دانشکده علوم قرآنی مراغه در راهپیمایی 22 بهمن 
همزمان با سراسر کشور و در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم و مسوولان شهرستان مراغه با حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.
عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی به عنوان رسالتی همگانی گفت:
ادامه مطلب

دانشجویان و کاربران گرامی،محتوای این فایل شامل جزوه درس مدیریت کارخانه دانشگاه آزاد تهران دانشکده مدیریت ویرایش سال 98 با فرمت pdf در 90 صفحه با کیفیت عالی میباشد که پس از پرداخت آنلاین ،می توانید این محصول را دانلود و دریافت نمائید.
فهرست فصول جزوه:
فصل اول:ساختار سازمان های تولیدی
فصل دوم:جریان مواد و پشتیبانی و برنامه ریزی ظرفیت
فصل سوم:مکانیابی تاسیسات و طرح های استقرار ،طرح گسترش کارخانه
راهنمای خرید و دانلود جزوه درس مدیریت کارخانه و
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ
دانل
رخنه کرد!
بالاخره فشارای بیرون خونه به دانشکده هم رخنه کرد!
امروز ادما به معنای واقعی کلمه غمگین بودن و غم زده!
مدت هاست حال خوب شایان رو ندیدم!یا لبخندای پویان که مدت هاست ب رمق شده!
آرمینی که خنده هاشم حرصی شده!
یا مهدی که از عصبانیت راه میره!
مهرزادی که چشمای نگرانی داره...
یا ماهرخی که دیگه شلوغ و پر سر و صدا نیست
مینویی که گریه میکنه!
مرضیه ای که حرصی بجای درس خونون توییتر رو بالا پایین میکنه!
سحری که مدت هاست تو دیواره
آریایی که فقد میخواد از
حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان
دانشکده علوم قرآنی مراغه در راهپیمایی 22 بهمن 
همزمان با سراسر کشور و در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم و مسوولان شهرستان مراغه با حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.
عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی به عنوان رسالتی همگانی گفت:
ادامه مطلب
پذیرش و چاپ مقاله ای دیگر
از دکتر محمد سبحانی یامچی
مقاله «سیره رفتاری همزیستی دینی مسلمانان با اهل کتاب از منظر قرآن کریم» تالیف آقایان: وحید بی آزار و دکتر محمد سبحانی یامچی؛ عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی مراغه، در کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، پذیرفته شد.گفتنی است، کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، از سوی دانشکده الهیات و معارف اسل
پذیرش و چاپ مقاله ای دیگر
از دکتر محمد سبحانی یامچی
مقاله «سیره رفتاری همزیستی دینی مسلمانان با اهل کتاب از منظر قرآن کریم» تالیف آقایان: وحید بی آزار و دکتر محمد سبحانی یامچی؛ عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی مراغه، در کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، پذیرفته شد.گفتنی است، کنفرانس بین المللی ظرفیت های راهبردی آموزه های اسلام در تحقق همزیستی مسالمت آمیز، از سوی دانشکده الهیات و معارف اسل
خلاصه تمام فصل های کتاب دانشکده کسب و کار نوشته رابرت کیوساکی
مطالب مفید از کتاب دانشکده کسب و کار نوشته رابرت کیوساکی فصل اول _ چه چیزی پولدارها را پولدار می zwnj;کند؟ فصل دوم _ بیش از یک روش برای پولدار شدن وجود دارد فصل سوم _ ارزش شماره یک: فرصت واقعاً برابر فصل چهارم _ ارزش شماره دو: آموزش تجاری دگرگون کننده زندگی فصل پنجم _ ارزش ...
دریافت فایل
کدایی که برامون تعریف شده بود تا بتونیم انتخاب واحد کنیم کدای درستی نبود، چارت درسی عوض شده بود اما کدهای جدید هنوز تعریف نشده بودن.سامانه‌ی زیبای گلستان(!) مدام خطا می‌داد، حتی برای درسای تخصصیمون و می‌گفت عدم تطابق با سرفصل رشته‌مون داره.تو اون شلوغیای آموزش و دانشکده و روز انتخاب واحد که همه می‌شینن جلوی در آموزش تا کارشون راه بیفته رفتیم و اومدیم تهش بهمون یه برنامه دادن و گفتن فقط همینا رو می‌تونین بردادین و ما این‌طوری بودیم که ن
همایش بسیجیان مراغه
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج
اعضاء بسیج کارکنان دانشکده علوم قرآنی مراغه با حضور در همایش بسیجیان به مناسبت سالروز تاسیس بسیج، با ارزش های اسلام، انقلاب و رهبری تجدید میثاق کردند. فرمانده تیپ امام زمان(عج) در این همایش با اشاره به نقش فرهنگ بسیج در فراتر از مرزها گفت: تفکر بسیجی زمینه‌ساز شکست توطئه‌های استکبار و گروه‌های تکفیری است. سردار محمدی افزود: الهام گرفتن ملت های منطقه از فرهنگ بسیجی، موجب ایجاد گروه های مق
مراسم گرامیداشت هفته پژوهش
و تقدیر از پژوهشگران برتر مراغه
آیین گرامیداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران برتر در شهرستان مراغه برگزار شد.
آیین تجلیل از پژوهشگران برتر شهرستان مراغه با حضور مهندس شعفی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مراغه، دکتر محمدی راد، رییس و اعضای هیات علمی دانشکده علوم قرآنی مراغه، روسای دانشگاه مراغه،رییس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور ، آزاد واحد مراغه، پیام نور، دانشکده علوم پزشکی‏، محققین مراکز علم
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱ - فروشگاه کتاب پزشکی
خلاصه مبانی بیهوشی میلر ۲۰۱۱. ترجمه: افسانه برآبادی، فهیمه دهفولی، شهاب حسینی; مقدمه و نظارت: دکتر دارویش ابطحی; سال انتشار: 2011; انتشارات: اندیشه رفیع ...
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلراثر رابرت استولتینگ، رونالد میلر، امید مرادی‌مقدم، ولی‌الله حسنی، فاطمه گودرزی، آرزو شاهسواری بوده و چاپ 1 آن در سال 1389 توسط ...
چاپ کتاب خلاصه اصول بیهوشی میلر
کتابی که پیش رو دار
   رمان در مورد دو دختر بنامهاے پروانہ و پرستوست کہ در ظاهر بسیار شبیہ بیکدیگر مےباشند امّا با اصول و عقایدے بسیار متفاوت از یکدیگر. هر دو دانشجوے هنرے هستند؛ یکے در دانشکده دولتے و دیگرے در دانشکده آزاد هنرے.
    ماجراے این دو دختر جوان شبیہ بیکدیگر از عصرگاه یڪ روز
 بارانے شروع مےشود؛...
ادامه مطلب
نمونه داستان برای رونق تولید و اشتغال‌زایی 1
اسدالله عسگراولادى، میلیاردر ایرانی از راز های تجارتش میگوید:
من اسدالله عسگراولادى هستم و سال ۱۳۱۲ در تهران متولد شدم. خانواده‌ام متدین و در سطح پایین جامعه بودند و با قشر ثروتمندان سروکار نداشتند. شغل پدرم پیشه‌ورى بود و مغازه عطارى داشت. ما سه برادر بودیم که هر سه از سن ۱۲ ـ ۱۳ سالگى کار در بازار تهران را شروع کردیم. روزها کار و شب‌ها درس. پس از گذراندن کنکور در رشته ادبیات پذیرفته شدم اما عصر
کتاب روش تحقیق دکتر رخشانیpdf

دانلودفایل

conds)Search ResultsWeb resultsکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی - مارکت فایلhttps://docmarket.ir › product › کتاب-روش-تحقیق-دک...Translate this pageکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی، نگاهی نو به روش تحقیق با ارائه راه حل مشکلات و خطاهای رایج.کتاب روش تحقیق دکتر رخشانی - مقاله |پاورپوینتbefrosh.docmarket.ir › file › کتاب-روش-تحقیق-دکتر-...Translate this pageکتاب روش تحقیق دکتر رخشانی، نگاهی نو به روش تحقیق با ارائه راه حل مشکلات و خطاهای رایج.کتاب های روش تحقیق
برای دانلود متن کامل فایل این پایان نامه ها اینجا کلیک کنید متن کامل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری دانشکده مدیریت و حسابداری پایان نامه جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد( M.A) رشته مدیریت اجرایی عنوان: رابطه هوش استراتژیک مدیران با توسعه سازمانی و رفتار کارآفرینانه در سازمان‌های دولتی ( استان مازندران مطالعه موردی: اداره کل امور تعاون، کار […] پایان نامه رابطه هوش استراتژیک مدیران با توسعه سازمانی …
موضوع پایان نامه ارشد معماری
در زیر برخی از مهمترین موضوعات پایان نامه معماری در مقطع ارشد و دکتری ارائه شده است:
بررسی ویژگی های باغ های چینی.
طراحی باغ های اسپانیایی.
طراحی هنرستان هنرهای زیبا با رویکرد معاصرسازی.
طراحی دانشکده معماری با رویکرد زمینه گرایی کالبدی.
طرح ریزی حمل و نقل پایدار درون شهری.
خوانشی بر پیدایش، علل گرایش و دلایل محبوبیت نماهای سبک نئوکلاسیک.
 ساماندهی نوار ساحلی شهر با توجه به هویت گذشته.
بررسی جایگاه حقوق معمار.
ت
پسره پررو تمام صندلی های خالی کلاس را ول کرده، آمده کنار من و طلبکارانه نگاه می‌کند تا وسایلم را از صندلی کناری جمع کنم که بنشیند!
اینقدری که توی این دانشگاه دختر و پسرها در هم میلولند و اوضاع حجاب دخترها افتضاح است، کسی اگر چادر سر کند یا پایبند به حریم ها باشد، به چشم موجود مریخی نگاهش می‌کنند!
توی دانشگاه به این عظمت، برای پیدا کردن یک نمازخانه باید چند کیلومتر راه بروم تا در فلان دانشکده یک کانکس یک در دو متر با فرش های بوگندو پیدا شود تا
پسره پررو تمام صندلی های خالی کلاس را ول کرده، آمده کنار من و طلبکارانه نگاه می‌کند تا وسایلم را از صندلی کناری جمع کنم که بنشیند!
اینقدری که توی این دانشگاه دختر و پسرها در هم میلولند و اوضاع حجاب دخترها افتضاح است، کسی اگر چادر سر کند یا پایبند به حریم ها باشد، به چشم موجود مریخی نگاهش می‌کنند!
توی دانشگاه به این عظمت، برای پیدا کردن یک نمازخانه باید چند کیلومتر راه بروم تا در فلان دانشکده یک کانکس یک در دو متر با فرش های بوگندو پیدا شود تا
جهانی تابش به ازای هر آزمایشی که پارتیسیپنت بشیم بهمون نیم نمره اضافه می کنه. امروز رفته بودم دانشکده فنی، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز :) رو سرم از این کلاها که هزار تا سیم بهش وصله گذاشتن و کلی به سرم و موهام ژل مالیدن. بعدم با اون دختره آزمایشگره آستانه تحریک شوک الکتریکی برام مشخص کردیم و شوکم بهم وصل کردن. بعد یه قسمتایی از اکسپریمنت بود که من باید یک دقیقه راجبه یه چیزی حرف می زدم بعد آنلاین پخش می شد برای یه سری اساتید روان شناسی. البته
دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultsپورتال-دانشکده فنی و مهندسی و فرزندا-گروه عمران/دریافت فایل ...www.pnu.ac.ir › Portal › دریافت-فایل-مربوط-به-کتاب...Translate this pageقابل توجه دانشجویان محترم رشته مهندسی محیط زیست مقطع کارشناسی ارشد و رشته ... فایل مربوط به کتاب مهندسی محیط زیست، ترجمه دکتر محمد علی کی نژاد و دکتر ...دانلود کتاب مهندسی محیط زیست دکتر کی نژاد - میهن ویدئوhttps://mihanvideo.com › دانلود_کتاب_مهندسی_محیط_ز...T
دانلود مینی دراما ) tossara)  en of love 

مشخصات :

ژانر : بوی لاو /رمنس
خلاصه : گان دانشجوی دانشکده پزشکی همیشه به استخر دانشگاه میره ولی نه برای شنا. درواقع برای دیدن پسری میره که...  
تعداد اپیزود : 4
زیرنویس انگلیسی چسبیده 
دانلود  

Ep1
Ep2
Ep3
Ep4

گرامیداشت طبیعت
در آستانه فرارسیدن سال جدید
با فرارسیدن بهار طبیعت و سال جدید، پنج اصله نهال درخت گردو در محوّطه دانشکده علوم قرآنی مراغه کاشته شد، تا بدین وسیله از طبیعت زیبا و سخاوتمند، دلجویی و برای دانش پژوهان، سمبل ایثار و فداکاری گردد.
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان دانشکده فنی و مهندسی   پایان‌نامه برای دریافت کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری گرایش: معماری   عنوان: خانه کودک با رویکرد بازی و خلاقیت     3 اهمیت موضوع اهمیت این موضوع به معنای اهمیت کودکان در شکل دهی دنیای فردا می باشد. اعضای کوچک و جوان جامعه که قابلیت…
ادامه مطلب
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان دانشکده فنی و مهندسی   پایان‌نامه برای دریافت کارشناسی ارشد رشته مهندسی معماری گرایش: معماری   عنوان: خانه کودک با رویکرد بازی و خلاقیت     3 اهمیت موضوع اهمیت این موضوع به معنای اهمیت کودکان در شکل دهی دنیای فردا می باشد. اعضای کوچک و جوان جامعه که قابلیت…
ادامه مطلب
برای اجاره سوئیت مبله در تهران همراه شما هستیم . ریاست این دانشگاه را دکترعلی خاکی صدیق عهده دار است.
امروزه دانشکده های این مجموعه ی عظیم افزایش یافته است و دانشگاه در زمینه های زیر دارای دانشگاه مجزا می باشد:
دانشکده ریاضی، دانشکده شیمی، دانشکده فیزیک، دانشکده مهندسی برق، دانشکده مهندسی صنایع، دانشکده مهندسی عمران، دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشکده مهندسی مکانیک ، دانشکده مهندسی وعلم مواد ، دانشکده مهندسی نقشه ‌برداری ، دانشکده مهند
مردم کشمیر خصوصا کسانی که ناآرامی های ده 80 و 90 میلادی را به یاد دارند جگ موهان
فرماندار وقت کشمیر که توسط دولت مرکزی هند منصوب شده بود را به خوبی می
شناسند. کسی که روزهای تلخی را در تاریخ معاصر کشمیر به یادگار گذاشته است.
از جمله جنایت های او می توان به موارد زیر اشاره کرد:کشته شدن بیش
از 50 نفر از مردم معترض در پل گاوکدل در 21 ژانویه 1990(1بهمن 1368).
کشته شدن حدود 25 نفر در منطقه هندواره در 25 ژانویه 1990(5 بهمن 1368)
کشته شدن بیش از 60 نفر در تشییع جنازه
سخنرانی دکتر محمدی راد
در راهپیمایی پرشور مردم مراغه
رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه اعتراض به افزایش قیمت‌ها نباید بهانه ای برای اغتشاش و ریختن آب به آسیاب دشمنان شود، گفت: امنیت کشور به بهای خون شهدا و ایثارگران حاصل شده است و لطمه زدن به آن خط قرمز نظام محسوب می شود.

حجت الاسلام دکتر محمدی راد، روز جمعه در راهپمایی پرشور مردم مراغه در محکومیت آشوبگری های اخیر افزود:
ادامه مطلب
برای آگاهی از جدیدترین موقعیت‌های اجاره خانه در امیرآباد با این گزارش همراه باشید.امیر آباد نام یکی از محله‌های قدیمی و اصیل تهران است که در سال‌های دور توسط میرزا تقی خان امیر کبیر در فاصله ۵ کیلومتری شمال غربی شهر تهران ساخته شد. این خیابان زیبا بعد از انقلاب به خیابان کارگر شمالی تغییر نام داد.
این محله دارای محیطی بسیار آرام و دلنشین است و سایه درختان سر به فلک کشیده‌ی آن، منظره‌ی خوبی را برای شهر به وجود آورده‌اند. کوچه‌های ساکت
و اسم من به صورت ناگهانی و یهویی..
وارد لیست المپیاد شد ...!
....
و حسم بهم میگه ...اینکه دم اذان وقتی صدای قرآن تو کل دانشکده پیچیده بود اسمم اونجا نوشته شد...حکمت خودته!
دلم گرمه به بودنت ...همه کسم...!❤
.....
به دعاهاتون احتیاج دارم...

دانشکده جدید را دوست ندارم. واقعا بزرگ است.  بیشتر از دانشجوهایش ظرفیت دارد و بیشتر از هر چیزی در دنیا من را کسل می کند. پای کوه قاف واقع شده و سیمرغ بر بالای قله هایش به پرواز در می آید و از آن بالا به ریش نداشته ما هار هار می خندد.
من هم می خندم. به خودم بیشتر از باقی چیزها. آنقدر می خندم که اشک از چشمانم جاری شود و بعد هق هق می کنم و ناله که جوانی هم بهاری بود و بگذشت. البته اوضاع تا همین دیروز چندان هم بد نبود. تا همین دیروز که من هنوز قدم در دانش
کسانی که من را می‌شناسند، می‌دانند که خیلی دیر عصبانی می‌شوم اما اگر در این چند سال چند روز را بخواهم انتخاب کنم که خیلی سخت عصبانیت و ناراحتی خود را کنترل کرده‌ام بی‌شک یکی از آنها روز دفاع از پروپوزال رساله بود. به طور کلی ما باید دو بار از پروپوزال خود دفاع کنیم یکبار در گروه خودمان یعنی جایی که اساتید خودمان حضور دارند و یکبار هم در جلسه تحصیلات تکمیلی جایی که رئیس، معاونین و مدیران دانشکده حضور دارند.
داستان این بود از دو هفته پیش یکی
سخنرانی دکتر محمدی راد
در راهپیمایی پرشور مردم مراغه
رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه اعتراض به افزایش قیمت‌ها نباید بهانه ای برای اغتشاش و ریختن آب به آسیاب دشمنان شود، گفت: امنیت کشور به بهای خون شهدا و ایثارگران حاصل شده است و لطمه زدن به آن خط قرمز نظام محسوب می شود.

حجت الاسلام دکتر محمدی راد، روز جمعه در راهپمایی پرشور مردم مراغه در محکومیت آشوبگری های اخیر افزود:
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها